OFERTA PRACY

Firma SMT SCHARF POLSKA, lider na rynku maszyn transportu górniczego, poszukuje osoby do pracy na stanowisko: TECHNIK SERWISU

Miejsce pracy: Górny Śląsk / Tychy

Opis stanowiska:

  • Obsługa i naprawa urządzeń górniczych pracujących pod ziemią
  • Praca w warsztacie w charakterze montera
  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • gotowość i brak przeciwwskazań do pracy pod ziemią
  • praktyczne umiejętności i wiedza z zakresu mechaniki, elektrotechniki oraz układów hydraulicznych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowymi atutami będą:
    • posiadanie doświadczenia w obsłudze i naprawie maszyn górniczych
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • pracę umożliwiającą rozwój umiejętności z uwagi na poziom techniczny urządzeń i stosowane w nich rozwiązania z różnych dziedzin techniki
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w zespole fachowych współpracowników i warunkach zgodnych z prawem pracy
  • motywujący system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres: biuro@smtscharfpolska.com

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 731 45 00. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Przesłane dokumenty nie będą zwracane. Na aplikacji bardzo prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r.
Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”